6.ročník Mezinárodního setkání historických soutěžních a terénních motocyklů

25.05.2009 19:22

O tomto víkendu jsme se zajeli podívat a zúčastnit se 6.ročníku Mezinárodního setkání historických soutěžních
a terénních motocyklů minulosti. Setkání se odehrávalo u Benešova na domovské trati KBS teamu na Kavčáku. Celý závody byly pojaté tak trochu po staru. Ráno do cca 9.hod byla přejímka a od půl desáté bylo seznámení s tratí a volné ježdění. Od 10.30 to všechno začalo...  Jako první na řadu přišla jízda pravidelnosti. Abych to trochu přiblížil...  tak při jízdě pravidelnosti jde samozřejmě i o to jak rychle se zajede jedno kolo, ale hlavně jde o to aby mezi dvěma za sebou následujícíma kolama byl rozdíl jednotlivých časů za kolo co nejmenší. Takže potom vyhrává ten kdo má ten rozdíl co nejmenší. Jízda pravidelnosti byla asi tak do 12hodin. A od půl druhé potom přišlo na řadu hodinové Croscountry.

Celý den se bylo opravdu na co dívat. A to nejen na staré motorky ale i na umění jezdců kteří tyhle stroje řádně proháněli :-)  Já jsem se taky docela vyřádil na tátovo staré jawce. Na to jak je motorka postarší tak jede pořád hodně dobře! Jen si musí člověk dát trochu pozor aby si neodrazil záda protože jaksi moc netlumí.

Taky jsem nafotil pár fotek takže se můžete podívat do fotogalerie...